fbpx
Home Monitory Acer 4K monitor Acer má 130% pokrytí barevného prostoru sRGB

4K monitor Acer má 130% pokrytí barevného prostoru sRGB

4K monitor Acer má 130% pokrytí barevného prostoru sRGB

Monitor Acer ProDesigner PE320QK má úhlopříčku 32 palců a rozlišení 3 840 × 2 160 pixelů. Monitor je určený pro designéry, pokrývá větší barevný prostor, má 130% pokrytí barevného prostoru sRGB a 95% DCI-P3.

USB-C

Nový 4K LED monitor ProDesigner PE320QK využívá technologii Acer HDR Xpert pro dosažení výjimečného kontrastu, je vybaven konektorem USB typ C a nabízí atraktivní bezrámečkový ZeroFrame design, který má za cíl oslovit profesionální návrháře.

4K rozlišení

Monitor se může pochlubit vysokým rozlišením 4K (3 840 × 2 160 px). Fotografové, videoeditoři a další pracovníci v kreativním průmyslu u tohoto monitoru ocení technologii HDR Xpert, která zvyšuje jas pro vyšší kontrast mezi světlem a tmou, a zároveň pokrývá širší gamut pro skutečně živé barvy.

Bezrámečkový design

Elegantní konstrukce monitoru ZeroFrame prakticky eliminuje rámeček okolo displeje pro ničím nerušené vizuální zážitky s přidanou hodnotnou v podobě stylového vzhledu, který udělá kancelář modernější. Monitor je vybaven reverzibilním konektorem USB-C pro snadné připojení a nabíjení zařízení i pro menší nepořádek na stole, k čemuž přispívá i funkce Power Delivery s výkonem až 85 W.

Barvy

Monitor ProDesigner PE320QK produkuje přesné barvy s velmi nízkou barevnou odchylkou Delta E < 1, podporuje 130% pokrytí barevného prostoru sRGB a 95% prostoru DCI-P3. Tyto monitory jsou také vybaveny technologií Acer VisionCare, která snižuje namáhání a únavu očí během dlouhých sezení před nimi.

Cena a dostupnost

Nový monitor byl představen koncem dubna 2017 na tiskové konferenci next@acer v New Yorku, kde společnost Acer odhalila celou řadu nových zařízení a řešení pro hráče, tvůrce obsahu, rodiny, studenty i profesionály. www.acer.com/nextatacer.

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: