fbpx
Canon představuje novou  multifunkční tiskárnu řady MegaTank

Společnost Canon rozšiřuje řady tiskáren MegaTank o model vybavený automatickým podavačem předloh a doplňovacími zásobníky inkousty, monochromatickou Canon PIXMA G4040. Nová tiskárna nabízí kvalitní tisk s vysokou výtěžností a nízkými náklady – ideální řešení ke zvýšení hospodárnosti provozu v malých firmách a domácích kancelářích.

Canon PIXMA G4040 je vybavená automatickým podavačem předloh zcela nové konstrukce na 35 listů, který urychluje skenování a kopírování vícestránkových dokumentů, a dvěma zásobníky papíru o celkové kapacitě až 350 listů běžného kancelářského papíru. Díky tomu zvyšuje produktivitu až 3,5x oproti předchozí generaci tiskáren řady MegaTank, které byly vybavené pouze jedním zadním podavačem, a je ideální volbou pro uživatele, kteří potřebují rychle a úsporně tisknout velké objemy černobílých dokumentů.

Tiskárna disponuje doplňovacími nádržkami na inkoust, které umožňují vytisknout až 18 000 stran1 se 3 černými náplněmi v balení. To nejen snižuje náklady na vytištění jedné strany, ale také zbavuje nutnosti neustále dokupovat a měnit inkoustové kazety a zkracuje dobu pracovních prostojů na minimum.

Tisk usnadňuje připojení přes Wi-Fi a Ethernet. Canon PIXMA G4040 je kompatibilní s operačním systémem Windows a s aplikací Canon PRINT (pro systémy iOS a Android).

Tiskárna Canon PIXMA G4040 zabírá na pracovním stole minimum místa a výklopný ovládací panel na čelní straně je snadno čitelný z libovolného úhlu. K hospodárnosti provozu přispívá oboustranný tisk a funkce automatického vypínání. Tiskárna je vhodná pro použití v domácích kancelářích nebo malých firmách, které hledají zařízení s nízkými náklady pro vysoký objem tisku v nejvyšší kvalitě.

Canon G4040 bude k dispozici u oficiálních maloobchodních prodejců od dubna 2020.

Cena tiskárny Canon G4040 bude 6890 Kč.

1 Výtěžnost inkoustu je odhadovaná hodnota na základě vlastní zkušební metody společnosti Canon s použitím monochromatického testovacího vzoru podle normy ISO/IEC 19752 při simulaci průběžného tisku s náhradními inkoustovými nádržkami po úvodním nastavení

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: