fbpx
Home další fototechnika HP a tankový systém. Nová tiskárna pro velkoobjemový tisk

HP a tankový systém. Nová tiskárna pro velkoobjemový tisk

HP a tankový systém. Nová tiskárna pro velkoobjemový tisk

HP DeskJet GT 5820 All-in-One je nová multifunkční inkoustová tiskárna.

Inkoustová tiskárna se vyskytuje v řadě domácností a proto určitě zaujme novinka z produkce HP. Touto inkoustovou tiskárnou firma HP dohnala společnost Epson, která své inkoustové tiskárny “lahvičkovým” systémem již vybavila.

HP a tankový systém

“Domácí uživatelé, kteří potřebují tisknout ve velkých objemech, se zaměřují zejména na úspornost tisku. Neustále tak pátrají po inovacích, které by jim umožnily ještě vice snížit nezbytné náklady a zároveň minimalizovat problémy při práci,” říká Robert Šárik, produktový manažer pro inkoustové tiskárny HP Inc. Česká republika a dodává: “Nová řada tiskáren HP DeskJet GT zaručuje spolehlivý tisk ve vysoké kvalitě, cenovou dostupnost, snadné doplňování inkoustu a úspěšně eliminuje obtíže s bezdrátovým připojením.”

Tiskárny HP DeskJet GT dokážou se sadou tří barevných lahviček inkoustu HP vytisknout až 8 000 stran nebo 5 000 stran s jednou lahvičkou s černým inkoustem.

Momentálně stojí jedna lahvička inkoustu přibližně mezi 180 až 230 Kč.

Výrobce v tiskové zprávě píše, že zákazníci mohou vytisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 Kč a barevnou od 0,28 Kč. Ceny se ale v praxi nejspíš trochu budou lišit, podle toho, jak moc budete papír potiskovat.

inkoustová tiskárna HP Deskjet GT 5820 pro velkoobjemový tisk

 

Doplňování inkoustu vypadá snadně a nemusíte se tedy bát znečištění či přelití barev. Lahvičku zastrčíte do nádržky na barvu a přelijete její obsah. Nádržky jsou průhledné, takže uvidíte, kolik inkoustu ještě zbývá.

Inkoustová tiskárna HP DeskJet GT 5820 All-in-One lze nastavit a tisknout na ní také přímo s pomocí mobilního zařízení. Dokonce i bez internetového připojení umožňuje funkce Wi-Fi direct uživatelům připojit jejich tiskárnu k mobilnímu zařízení napřímo.

Aplikace HP All-in-One Printer Remote umí posílat naskenované dokumenty rovnou do emailu nebo na cloudové úložiště.

Tisknout můžete z celé řady zařízení včetně iPhone a iPad pomocí technologie AirPrint, nebo z chytrých telefonů a tabletů běžících na operačních systémech Android, Windows 8, Windows 10 a Google Chrome.

Funkce

  • Vestavěný skener s funkcí kopírování
  • Možnost tisku z tabletu a smartphonu (WiFi, WiFi direct, ePrint)
  • LCD displej
  • Bezokrajový tisk

Tiskové parametry

  • Maximální tiskové rozlišení: 4 800 DPI
  • Vstupní zásobník: 60 ks
  • Výstupní zásobník: 25 ks
  • Rychlost tisku barevně: 5 str./min
  • Rychlost tisku černobíle: 8 str./min
  • Doba tisku první strany (černobílý tisk): 13 s

Tiskárnu koupíte třeba v Alze.

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: