fbpx
Home další fototechnika Nové vysoce odolné paměťové karty ADATA

Nové vysoce odolné paměťové karty ADATA

Nové vysoce odolné paměťové karty ADATA

Tchaj-wanská společnost ADATA Technology, představila nové vysoce odolné paměťové karty microSDXC/SDHC UHS-I označované jako “Premier Pro”. Nové paměťové karty jsou voděodolné, nárazuvzdorné, odolné proti výbojům statické elektřiny a snesou také rentgenové záření.

Kromě vyšší odolnosti se vyznačují také parametrem Video Speed Class 30 (V30), což znamená, že jsou přímo navrženy pro nepřetržité nahrávání videa a jeho neustálé přemazávání. Jsou tak ideální např. pro automobilové kamery nebo pro kamery bezpečnostních systémů. Jejich rychlost ale uživatelé mohou využít také při ostatním využití, a to díky hodnocení Application Performance Class 2 (A2).

Při produkci nových karet byly využity ty nejkvalitnější NAND Flash čipy, takže karty vydrží až 40 000 hodin nahrávání HD videa (platí pro kartu s kapacitou 256 GB). Paměťové karty ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I jsou k dispozici v kapacitách od 32 GB do 256 GB. Díky tomu na ně lze uložit tisíce fotek a desítky hodin záznamů v rozlišení full HD.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: