fbpx
Home fotoaparáty Full frame bezzrcadlovka Sony α7 III

Full frame bezzrcadlovka Sony α7 III

Full frame bezzrcadlovka Sony α7 III

Bezzrcadlovka Sony α7 Mark III má nově vyvinutý obrazový snímač pro full frame s rozlišením 24,2 Mpx. Čip je Exmor R CMOS se zadním osvětlením.

Fotoaparát má široký rozsah citlivosti ISO 100 až 51 200, které lze dále rozšířit na obě strany, tedy na ISO 50 až 204 800 pro statické snímky. K dispozici je 15krokový dynamický rozsah při nízké citlivosti.

Ostřící systém má 693 bodů s fázovou detekcí, což pokrývá 93 procent plochy snímku. Dalších 425 bodů je s detekcí kontrastu a funkcí Eye AF.

Funkce Eye AF je k dispozici i v režimu AF-C, který je extrémně užitečný v situacích, kdy se fotografovaný objekt otáčí, při pohledu dolů nebo při jiném zastínění výhledu.

Sériové snímání rychlostí až 10 snímků za sekundu, buď s mechanickou závěrkou nebo v režimu tichého snímání a s plným sledováním AF/AE.

Sony Alpha 7 Mark III / F22.cz

Pětiosá optická stabilizace obrazu umožňuje prodloužit udržitelný čas závěrky až o 5 kroků.

Jak už bývá zvykem, současné fotoaparáty umějí také natáčet video. Sony α7 Mark III zvládne rozlišení 4K s technologií „full pixel readout“ bez slučování pixelů po celé šíři full frame snímače.

Výrobce udává výdrž baterie na 710 snímků na jedno nabití při použití LCD displeje. Pokud používáte hledáček, je kapacita o něco nižší – 610 snímků na jedno nabití baterie.

Pro volbu ostřících bodů můžete používat joystick.

Fotoaparát má dva sloty na SD karty, přičemž jeden ze slotů podporuje paměťové karty SD typu UHS-II, k dispozici jsou rychlé USB 3.1 Gen 1 a USB typu C.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: