fbpx
Home Fotografové Učte se od Annie Leibovitz ve čtrnáctidílném kurzu na Masterclassu

Učte se od Annie Leibovitz ve čtrnáctidílném kurzu na Masterclassu

Učte se od Annie Leibovitz ve čtrnáctidílném kurzu na Masterclassu

Ačkoliv jsou fotografické kurzy, které absolvujete osobně, to nejlepší, co můžete pro své fotografické vzdělávání udělat, k některým fotografickým hvězdám se nedostanete jinak než virtuálně.

K osobnostem, které server Masterclass získal k výuce, se připojila známá portrétní fotografka Annie Leibovitz. V seznamu “vyučujících” jsou již herečka Helen Mirren, režisér Ron Howard, šéfkuchař Gordon Ramsay, komik Steve Martin, skladatel Hans Zimmer, tenistka Serena Williams, šachista Garry Kasparov, herec Samuel L. Jackson – to je jen stručný výčet těch, kteří vám mohou povědět o svém řemesle.

V kurzu Annie Leibovitz, který má 14 lekcí a stojí 90 dolarů, se dozvíte o tvobě konceptů, svícení, focení v ateliéru nebo v lokaci, o digitální postprodukci. Kurz je v angličtině s titulky.

V rámci kurzu máte zároveň příležitost získat zpětnou vazbu na své fotografie přímo od fotografky.

Annie Leibovitz je americká fotografka, která od novinářské/reportážní fotografie pro časopis Rolling Stone postupně přešla k portrétům, foceným pro časopis Vanity Fair.

Pro zajímavost – v ročním předplatném stojí všechny kurzy 180 dolarů, takže pokud se chystáte také přiučit šachy nebo vařit, tak můžete zvážit i roční variantu.

O tvorbě Annie Leibovitz byl v roce 2006 natočen dokumentární film „Annie Leibovitz: Život objektivem“.

Pokud raději dáváte přednost četbě než sledování videa, můžete si přečíst knihy At Work a Portraits 2005 – 2016.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: