fbpx
Home Monitory Acer ZeroFrame – bezrámečkový monitor od Aceru

ZeroFrame – bezrámečkový monitor od Aceru

ZeroFrame – bezrámečkový monitor od Aceru

Společnost Acer ohlásila dostupnost monitorů Acer BE240Y, BE270U a BE270UA, které se mohou pochlubit ohromujícím obrazem s ostrým Full HD či brilantním WQHD rozlišením. Bezrámečková konstrukce ZeroFrame je osazena 24″ nebo 27″ panelem.

  • 24″ a 27″ WQHD monitory vykreslí obraz v bezrámečkové ZeroFrame konstrukci a až se 178°pozorovacími úhly
  • přesnost barev díky 100% pokrytí barevného prostoru sRGB. Vhodné pro fotografy, designéry a další grafické profesionály a nadšence
  • technologie Acer EyeProtect obsahuje několik funkcí včetně filtru modrého světla a matnému panelu, což pomáhá snížit únavu očí
  • obraz v obraze a podpora více streamů
  • nastavitelný stojan ErgoStand  pro nastavení náklonu, otočení, pivot i výškové nastavení
  • konektory port USB 3.1 (Gen1) typ C, HDMI s MHL, port DisplayPort, MiniDisplay, DisplayPort výstup + SPK a USB 3.0 hub

Společnost Acer ohlásila dostupnost monitorů Acer BE240Y, BE270U a BE270UA, které se mohou pochlubit ostrým Full HD či brilantním WQHD rozlišením. Bezrámečková konstrukce ZeroFrame je osazena 24″ nebo 27″ panelem.

Monitory jsou dle výrobce vhodné pro profesionální grafiky, umělecké režiséry, fotografy, kameramany a webdesignéry, stejně jako pro nadšence, kteří mají jako koníček úpravu fotografií a střih videí. Díky IPS panelu a širokým 178° pozorovacím úhlům je zaručena lepší spolupráce s dalšími lidmi na společných projektech nebo jednoduché sdílení fotografií a videí s přáteli.

„Naše nejnovější monitory přináší nádherný obraz, bohatou škálu funkcí a ergonomický design pro uživatele, kteří chtějí skutečně nekompromisní zážitek,“ řekl Miroslav Kolář, Monitor Business Manager Acer EMEA . „Kromě toho přináší optimální komfort při sledování obrazu, poskytují vynikající možnosti pro práci na více věcech najednou a vícenásobné streamování i funkci obraz v obrazu v energeticky úsporném provedení.“  

Obraz v obraze a vícenásobné streamování zvyšuje produktivitu

Funkce obraz v obraze umožňuje uživatelům při práci sledovat filmy či videa. Technologie vícenásobného streamování podporuje připojení až tří dalších monitorů pomocí jediného kabelu a monitory tak lze využít jako video rozbočovače či pro řetězení monitorů přes rozhraní DisplayPort. Díky bezrámečkové konstrukci se můžete spolehnout na ničím nerušené prohlížení obrazu na všech propojených monitorech.

Monitory řady Acer BE0 splňují nejvyšší standardy pro přesnost barev díky 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a šestiosému nastavení barev. Modely BE270U a BE270UA se mohou pochlubit poměrem stran 16:9, jasem 350 cd/m2 a 16,7 miliony barev, zatímco model BE240Y přináší jas až 250 cd/m2. Maximální jas 100 000 000:1 a 6ms doba odezvy přispívá k vynikající kvalitě obrazu. Technologie Acer EyeProtect, která pomáhá snižovat námahu zraku, obsahuje několik funkcí, jež berou v úvahu dlouhodobé sledování monitoru náročnými uživateli, jako jsou programátoři, spisovatelé a grafici.

Ergonomický a multifunkční stojan ErgoStand umožňuje náklon v rozmezí od -5 do 35°, natočení až o 60°, výškovou nastavitelnost až 15 cm a otočení o 90°. Rychloupínací konstrukce zase uživatelům umožňuje oddělit monitor od stojanu a díky VESA uchycení jej například umístit na zeď a ušetřit tak drahocenné místo na pracovním stole.

Rychlé možnosti připojení, mezi které patří HDMI s MHL, USB typ C a další

Monitory poskytují celou řadu možností připojení, mezi které patří port HDMI, DisplayPort (v1.2), Mini DisplayPort, DisplayPort výstup + SPK a USB 3.0 hub (1 vstup/4 výstupy) pro připojení více periferií současně. Modely BE240Y/BE270U podporují standard USB 3.0 a mohou napájet mobilní zařízení přes port MHL, zatímco port USB 3.1 typ C u modelu BE270UA umožňuje rychlý přenos energie, dat i hi-res obrazu/zvuku prostřednictvím pouze jediného portu. Dvojice 2W reproduktorů zase poskytuje kvalitní zvuk.

Kromě toho, že se mohou monitory Acer BE0  pochlubit kvalifikací ENERGY STAR a TCO 7.0, jsou také připraveny na registraci EPEAT Gold, nejvyšší úroveň dostupné EPEAT registrace. Monitory Acer BE0 se také obešly bez rtuti a mají LED posvícení, které spotřebovává méně energie než standardní podsvícení CCFL lampami, díky čemuž jsou tyto monitory šetrnější k životnímu prostředí. 

Cena a dostupnost

Nové monitory Acer BE240Y, BE270UA a BE270U jsou nabízeny prostřednictvím obchodních partnerů a prodejců v České republice a na Slovensku s tříletou zárukou. Odhadované prodejní ceny začínají od 6 990 Kč s daní.

Monitory se opírají o profesionální a vysoce kvalitní technickou podporu a tříletou záruku.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: